
| Datum | 16.02.2009 |
| Vložil | Mademanof |
| Titulek | 3. serie |
Tak tenhle tyden se na jednom ceskem e-shopu konecne (nebudu delat reklamu, tak trosku hledejte) vyskytla letadla 3. serie, vypadaji paradne, hlavne ty Nieuporty. :-)
—————
| Datum | 19.02.2009 |
| Vložil | C00p3er |
| Titulek | Re: 3. serie |
Mno sakrble, jsem si říkal kdy se třetí série ukáže i u nás...
Mno to zase bude vyhozených penízků za modely :)
—————
| Datum | 26.02.2009 |
| Vložil | Mademanof |
| Titulek | Re: Re: 3. serie |
No nevim, ted me zklamali, ctrnact dni cekam na letadla, pisu dotaz jestli to uz odeslali, odepsali ze ztratili moji objednavku a ze koneckoncu ani letadla druhe serie vlastne skladem nemaji atd..... Asi se o objednani treti serie ani nebudu pokouset. Spis se zkusim stavit v kamennem obchode, az tam nekdy budu mit cestu......... Doufam ze budou mit alespon neco.....
—————
| Datum | 02.03.2009 |
| Vložil | C00p3er |
| Titulek | Re: Re: Re: 3. serie |
Mno já jsem před 14 dny objednával ze světa deskových her asi 6 modelů druhé série a stále čekám na naskladnění. Mno snad se někdy dočkám. Třetí sérii plánuji časem, tak snad že za nějakej ten měsíc snad už bude lépe dostupná.
BTW: Jsem docela zvědavej na plánované Miniatury z 2. světové války, podle BGG by se měli snad objevit tenhle rok...
—————
| Datum | 02.03.2009 |
| Vložil | Mademanof |
| Titulek | Re: Re: Re: Re: 3. serie |
Vazne????? Tak to uz zacinam setrit, jestli budou miniaturky i pro druhou svetovou, tak to bude bomba...... :)
—————
| Datum | 05.03.2009 |
| Vložil | C00p3er |
| Titulek | Re: 3. serie |
mno jo, ale než se to k nám dostane, tak ještě pěkně zestárneme....
Zajímavostí je, že jeden z modelů ze spitů je od 312 česko-slovenské stíhací, ale řídil ho podle vydavatele Flight Lieutenant Adolphe Vybíral. Mno pokud to počeštíme tak z toho vznikne Adolf Vybíral, ale po pravdě toho jsem nějak nenašel v archívech u 312 letky. (nicméně na DU-R, P8081 létal i F/Lt Tomáš Vybíral tak pokud to nebyl bratr, tak se jen sekli).
—————
| Datum | 09.03.2009 |
| Vložil | Mademanof |
| Titulek | Re: Re: 3. serie |
To mozna zestarneme, ale alespon se mi zatim podari shromazdit poradna letka dvoj a trojplosniku :) At se trha platno a litaji trisky :)
—————
| Datum | 11.03.2009 |
| Vložil | Aradraug |
| Titulek | Re: Re: 3. serie |
Tohle jsem probíral přímo s p. Angiolinem, je tam chyba. Letadlo i fotka patří skutečně Tomáši Vybíralovi. Chyba vznikla tím, že převzal (chybný) popisek u ilustrace Spitfiru s označením DU-R v publikaci Osprey.
—————
| Datum | 13.03.2009 |
| Vložil | C00p3er |
| Titulek | Re: 3. serie |
mnu super, tím se vše vysvětlilo, Díky za info. :)
—————
| Datum | 07.02.2009 |
| Vložil | C00P3ER |
| Titulek | Pravidla Pro Esa |
Po krátké pauze jsem přeložil Pravidla pro Esa, které se dají najít na oficiálních stránkách výrobce. Doporučuji vyzkoušet, je to řpíjemná změna :)
Pravidla pro Esa k nalezení zde: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/wings-of-war-miniatures-343/k-stazeni/
Pro všechny, kteří bojují se záludností různých cizojazyčných verzí pravidel dobrá zpráva – pravidla v češtine si můžete stáhnout zde: 
www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/wings-of-war-miniatures-343/k-stazeni/

—————
Jak vypadají zmenšené modely 1:144? Úžasně! Nakonec, podívejte se sami v nové Fotogalerii.
