Diskuzní fórum

Datum 16.02.2009
Vložil Mademanof
Titulek 3. serie

Tak tenhle tyden se na jednom ceskem e-shopu konecne (nebudu delat reklamu, tak trosku hledejte) vyskytla letadla 3. serie, vypadaji paradne, hlavne ty Nieuporty. :-)

Datum 19.02.2009
Vložil C00p3er
Titulek Re: 3. serie

Mno sakrble, jsem si říkal kdy se třetí série ukáže i u nás...

Mno to zase bude vyhozených penízků za modely :)

Datum 26.02.2009
Vložil Mademanof
Titulek Re: Re: 3. serie

No nevim, ted me zklamali, ctrnact dni cekam na letadla, pisu dotaz jestli to uz odeslali, odepsali ze ztratili moji objednavku a ze koneckoncu ani letadla druhe serie vlastne skladem nemaji atd..... Asi se o objednani treti serie ani nebudu pokouset. Spis se zkusim stavit v kamennem obchode, az tam nekdy budu mit cestu......... Doufam ze budou mit alespon neco.....

Datum 02.03.2009
Vložil C00p3er
Titulek Re: Re: Re: 3. serie

Mno já jsem před 14 dny objednával ze světa deskových her asi 6 modelů druhé série a stále čekám na naskladnění. Mno snad se někdy dočkám. Třetí sérii plánuji časem, tak snad že za nějakej ten měsíc snad už bude lépe dostupná.
BTW: Jsem docela zvědavej na plánované Miniatury z 2. světové války, podle BGG by se měli snad objevit tenhle rok...

Datum 02.03.2009
Vložil Mademanof
Titulek Re: Re: Re: Re: 3. serie

Vazne????? Tak to uz zacinam setrit, jestli budou miniaturky i pro druhou svetovou, tak to bude bomba...... :)

Datum 05.03.2009
Vložil C00p3er
Titulek Re: 3. serie

mno jo, ale než se to k nám dostane, tak ještě pěkně zestárneme....
Zajímavostí je, že jeden z modelů ze spitů je od 312 česko-slovenské stíhací, ale řídil ho podle vydavatele Flight Lieutenant Adolphe Vybíral. Mno pokud to počeštíme tak z toho vznikne Adolf Vybíral, ale po pravdě toho jsem nějak nenašel v archívech u 312 letky. (nicméně na DU-R, P8081 létal i F/Lt Tomáš Vybíral tak pokud to nebyl bratr, tak se jen sekli).

Datum 09.03.2009
Vložil Mademanof
Titulek Re: Re: 3. serie

To mozna zestarneme, ale alespon se mi zatim podari shromazdit poradna letka dvoj a trojplosniku :) At se trha platno a litaji trisky :)

Datum 11.03.2009
Vložil Aradraug
Titulek Re: Re: 3. serie

Tohle jsem probíral přímo s p. Angiolinem, je tam chyba. Letadlo i fotka patří skutečně Tomáši Vybíralovi. Chyba vznikla tím, že převzal (chybný) popisek u ilustrace Spitfiru s označením DU-R v publikaci Osprey.

Datum 13.03.2009
Vložil C00p3er
Titulek Re: 3. serie

mnu super, tím se vše vysvětlilo, Díky za info. :)

Datum 07.02.2009
Vložil C00P3ER
Titulek Pravidla Pro Esa

Po krátké pauze jsem přeložil Pravidla pro Esa, které se dají najít na oficiálních stránkách výrobce. Doporučuji vyzkoušet, je to řpíjemná změna :)

Pravidla pro Esa k nalezení zde: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/wings-of-war-miniatures-343/k-stazeni/

Vyhledávání

Aktuality

24.08.2008 11:04

Pravidla konečně i v češtině

Pro všechny, kteří bojují se záludností různých cizojazyčných verzí pravidel dobrá zpráva – pravidla v češtine si můžete stáhnout zde: www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/wings-of-war-miniatures-343/k-stazeni/

03.07.2008 18:22

Miniatury konečně na vlastní oči

Jak vypadají zmenšené modely 1:144? Úžasně! Nakonec, podívejte se sami v nové Fotogalerii.

© 2008 autoři jednotlivých příspěvků a předloh

Vytvořte si web zdarma!Webnode